Cene → Slane grickalice → Kokice rostilj 80g Vitez 18
Kokice rostilj 80g Vitez 18
Pakovanje 80 g 2 prodavnice Barkod 8600103948982
83,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.037,50 din/kg
Najskuplje je 96,00 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
83,00 din1.037,50 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd96,00 din1.200,00 din/kg+13,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 83,00 | 89,50 |
| 26.09.2026. | 83,00 | 89,50 |
| 01.09.2026. | 83,00 | 89,00 |
Promene cene
- Šumadija Market 26.09. 95,00 → 96,00 din +1%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VITEZ ZAČINJENE KOKICE ROŠTILJ 80g 18/1Šumadija Market
- Kokice rostilj 80g Vitez 18Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%KOKICE SLANE CLIPSY 70G
- Euro Ša M%79,90
- Aman%79,99
- Cash & Carry Plus84,99
+34 prodavnice1.141,43 din/kg
−19%KOKICE SLANE CLIPSY 115G
- Univerexport%119,00
- Cash & Carry Plus129,99
- Lidl134,99
+33 prodavnice1.034,78 din/kg
−25%KOKICE SLANE GRICKO 100G
- Maxi%84,99
- Mega Maxi%84,99
- Europrom%89,90
+29 prodavnica849,90 din/kg
−17%KOKICE ZA MIKROTALASNU SLANE MOGYI 100G
- Aleksandrović64,90
- Čutura76,00
- VP Dima99,00
+27 prodavnica649,00 din/kg
−10%KOKICE ZA MIKROTALASNU MASLAC MOGYI 100G
- Aleksandrović56,90
- VP Dima99,00
- Cash & Carry Plus99,99
+25 prodavnica569,00 din/kg
−15%KOKICE ZA MIKROTALASNU SLANE MOGYI 300G
- Aleksandrović179,90
- Cash & Carry Plus279,99
- BB Trade%288,88
+15 prodavnica599,67 din/kg
−14%KOKICE ZA MIKROTALASNU SLANE YUMIS 300G
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus179,99
- Euro Ša M186,00
+14 prodavnica563,33 din/kg
KOKICE JUMBO 100g FLORIDA
- Super Vero86,99
- Euro Ša M89,00
- Cash & Carry Plus89,99
+12 prodavnica869,90 din/kg












