Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Puding cokolada 0050 Joker 35
Puding cokolada 0050 Joker 35
Pakovanje 50 ml 2 prodavnice Barkod 8600103507691
10,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
219,80 din/l
Najskuplje je 13,00 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
10,99 din219,80 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta13,00 din260,00 din/l+2,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 10,99 | 12,00 |
| 01.09.2026. | 10,99 | 12,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PUDING COKOLADA 50G JOKER PLUSČutura
- Puding cokolada 0050 Joker 35Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Puding Vanila 125 g Puddis
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%63,99
- Aroma%69,99
+19 prodavnica479,92 din/kg
Puding Neuburger Vanila sa Šlagom 200 g
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- Euro Ša M72,00
+12 prodavnica329,95 din/kg
Puding cok.sa slagom 200g #20 Neuburger
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- RIČ69,99
+11 prodavnica329,95 din/kg
−13%Puding Puddis 125 g Vanila sa Prelivom od Cokolade
- Cash & Carry Plus64,99
- Aroma%69,99
- Senta Promet70,96
+10 prodavnica519,92 din/kg
Puding Čokolada Preliv Vanila 450 g Muller
- Cash & Carry Plus219,99
- Univerexport230,99
- ZAM249,90
+8 prodavnica488,87 din/kg
−12%Puding Protein Karamela 200 g Zott
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Senta Promet155,99
- Super Vero164,99
+5 prodavnica749,95 din/kg- −20%
Puding Vanila 40 g 40#moravka
- Prima%13,90
- Fortuna Market14,99
- Trnava Promet16,00
+7 prodavnica347,50 din/kg
−22%Puding Choco-Loco 4x125 g
- Lidl199,99
- Podunavlje%199,99
- Univerexport%199,99
+6 prodavnica399,98 din/kg












