Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK VERDE MULTI KOKTEL 0.2L
SOK VERDE MULTI KOKTEL 0.2L
Pakovanje 200 ml 4 prodavnice Barkod 8600103036863
23,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
119,95 din/l
Najskuplje je 42,99 din, +79% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
23,99 din119,95 din/l
-
Aleksandrović22 prodavnice: 24,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik24,99 din124,95 din/l+1,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3324,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4924,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 624,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/524,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb24,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3824,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 724,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2624,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb24,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4324,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1024,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1524,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb24,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-224,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb24,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6824,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3624,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2524,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 624,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9924,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29624,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb24,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta29,00 din145,00 din/l+5,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta42,99 din214,95 din/l+19,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 23,99 | 27,00 |
| 01.09.2026. | 23,99 | 27,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VERDE KOKTEL MULTI 0.2LAleksandrović
- SOK VERDE MULTI KOKTEL 200MLAman
- SOK VERDE MULTI KOKTEL 0.2LCash & Carry Plus
- Sok multi koktel brik 0200 Verde 27Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%SOK KNJAZ MILOŠ REMIX BRESKVA PET 1.5L
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX NARANDŽA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%SOK REMIX KRUŠKA 1.5L PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX BRESKVA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%SOK YIPPY BRESKVA 0.33L PET RAUCH
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Univerexport%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%SOK 7UP 1.5L
- Šumadija Market99,90
- Morava%109,99
- Transkom 94120,00
+24 prodavnice66,60 din/l










