Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Fruteko breskva 1/1 Verde 12
Sok Fruteko breskva 1/1 Verde 12
Pakovanje 1 l 4 prodavnice Barkod 8600103036481
49,90 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
49,90 din/l
Najskuplje je 68,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,90 din49,90 din/l
-
Aleksandrović19 prodavnica: 54,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Štubik54,99 din54,99 din/l+5,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3354,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4954,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 654,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/554,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb54,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3854,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4354,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1054,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb54,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-254,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb54,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6854,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3654,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2554,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9954,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29654,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb54,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta61,00 din61,00 din/l+11,10 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd68,00 din68,00 din/l+18,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 49,90 | 58,00 |
| 28.09.2026. | 49,90 | 58,00 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 56,50 |
Promene cene
- Trnava Promet 28.09. 58,00 → 61,00 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRUTEKO BRESKVA 1LAleksandrović
- Frutteco breskva 1lŠumadija Market
- Sok Fruteko breskva 1/1 Verde 12Trnava Promet
- FRUTTECO 1L BRESKVA 1/12VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
−31%Sok narandža ReMix Knjaz Miloš 1,5l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+32 prodavnice65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l









