Cene → Sveže i prerađeno meso → Posebna mini 0300 Mak
Posebna mini 0300 Mak
Pakovanje 300 g 2 prodavnice Barkod 8600102798274
120,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
400,00 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
120,00 din400,00 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta159,99 din533,30 din/kg+39,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 120,00 | 156,00 |
| 01.09.2026. | 120,00 | 156,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOBASICA MAK POSEBNA 300GGomex
- POSEBNA MINI 350GR MAKPrima
- Posebna mini 0300 MakTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Posebna kobasica Yuhor
- Morava325,00
- Cash & Carry Plus339,99
- Metro359,99
+7 prodavnica406,25 din/kgPosebna Kobasica 300 g Gombit
- Euro Ša M110,00
- VUM114,99
- Morava122,00
+4 prodavnice366,67 din/kg- −14%
Posebna Kobasica 800 g Gombit
- Morava%249,90
- Euro Ša M275,00
- VUM284,99
+4 prodavnice312,38 din/kg - −19%
Posebna Pileća Gala XXL Perut
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Soulfood649,99
- Univerexport652,99
208,33 din/kg Posebna mini kobasica 0300 Trlic
- Trnava Promet111,00
- Metalac Market119,00
- Trlić119,00
+1 prodavnica370,00 din/kg
Posebna Carnex
- Europrom639,90
- VUM649,99
- Prima715,00
Posebna Mini 280 g Nedelj
- Euro Ša M108,00
- Metalac Market109,00
- Transkom 94109,00
385,71 din/kg
Posebna Kobasica Carnex
- Transkom 94549,00
- VP Dima673,00














