Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Napitak Aloe Vera Premium Aleo 500 ml

Napitak Aloe Vera Premium Aleo 500 ml
Pakovanje 500 ml 10 prodavnica Barkod 4779040221497
184,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
369,98 din/l
Najskuplje je 318,80 din, +72% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
184,99 din369,98 din/l
-
ZAM25 radnji u 9 mesta199,90 din399,80 din/l+14,91 din
-
dm136 radnji u 48 mesta245,00 din490,00 din/l+60,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta249,99 din499,98 din/l+65,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta275,00 din550,00 din/l+90,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta299,62 din599,24 din/l+114,63 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta299,62 din599,24 din/l+114,63 din
-
MercatorRadnje: Beograd299,62 din599,24 din/l+114,63 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta303,97 din607,94 din/l+118,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 318,80 – 333,18 din318,80 din637,60 din/l+133,81 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 184,99 | 275,00 |
| 01.09.2026. | 184,99 | 275,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ALOE PREMIUM 0.5L pet.fl.Aleksandrović
- NAPITAK ALEO ALOA VERA 0.5L PREMIUMAroma, City
- NAPITAK ALOE VERA PREMIUM ALEO 0.5LBB Trade
- SOK ALEO ALOE VERA PREMIUM 0.5LCash & Carry Plus
- ALEO Aloe vera PREMIUM 500mldm
- SOK ALOE VERA PREMIUM 0.5L ALEOIdea, Mercator, Roda
- MVS.ALOE VERA PREMIUM 500MLMikromarket
- NAPITAK ALOE VERA PREMIUM ALEO 500MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −46 % po l
Napitak Mr. Zox Aloe Vera Mango PET 0,5 l
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Metro120,00
+1 prodavnica199,98 din/l - −46 % po l
Napitak Mr. Zox Aloe Vera Ananas PET 0,5 l
- Aleksandrović99,99
- Gomex159,99
199,98 din/l - −46 % po l
Napitak Mr. Zox Aloe Vera Grape PET 0,5 l
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Metro120,00
+1 prodavnica199,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napitak Voćni Bravo Sunny Jagoda 1,5 l PET Rauch
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
- Prima%119,90
+37 prodavnica79,33 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Peach 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+32 prodavnice242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Tropic 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Cranberry 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+30 prodavnica242,12 din/l
−26%Napitak Powerade Mountain Blast Izotonik 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus94,99
- ZAM%99,90
- Gomex%99,99
+24 prodavnice189,98 din/l
−22%Napitak Next Classic Breskva 1,5 l Brik
- Aman%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%164,99
- Cash & Carry Plus169,99
+21 prodavnica106,66 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Lemon Lime 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trlić%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Peach Apple 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l









