Cene → So i začini → Govedja kocka 0040 Yumis 30

Govedja kocka 0040 Yumis 30
Pakovanje 40 g 7 prodavnica Barkod 8600101468390
49,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
1.249,75 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din1.249,75 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta55,00 din1.375,00 din/kg+5,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta57,00 din1.425,00 din/kg+7,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula59,99 din1.499,75 din/kg+10,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad64,99 din1.624,75 din/kg+15,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,99 din1.749,75 din/kg+20,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta69,99 din1.749,75 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 49,99 | 59,99 |
| 24.09.2026. | 49,99 | 59,99 |
| 22.09.2026. | 49,99 | 58,50 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 57,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA GOVEDJA KOCKA 40gr YUMISCash & Carry Plus
- KOCKA ZA SUPU GOVEDJA 40G YUMISČutura
- GOVEDJA KOCKA 40G YUMISEuro Ša M
- Gove|a kocka 40g #30 *Yumis*RIČ
- KOCKA GOVEĐA KUTIJA 40 GR YUMISSuper Vero
- YUMIS-GOVEDJA KOCKA 40grTrlić
- Govedja kocka 0040 Yumis 30Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −50 % po kg
SUPA GOVEDJA KOCKA 4X10gr
- Čutura24,99
- Cash & Carry Plus32,40
624,75 din/kg - −20 % po kg
GOVEDJA KOCKA SUPA 40G MLADOST
- Cash & Carry Plus39,99
- Trlić49,99
999,75 din/kg
−20 % po kgGovedja kocka Maxi Lion 40g
- Profi39,99
- Maxi41,99
- Mega Maxi41,99
+1 prodavnica999,75 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GOVEDJA SUPA 44G YUMIS
- Cash & Carry Plus26,99
- Euro Ša M32,00
- Čutura39,99
+5 prodavnica613,41 din/kgGovedja bistra supa 37g *Aleva*
- Cash & Carry Plus39,99
- Euro Ša M41,00
- RIČ44,99
+3 prodavnice1.080,81 din/kg
Govedja kocka Maxi Lion 40g
- Profi39,99
- Maxi41,99
- Mega Maxi41,99
+1 prodavnica999,75 din/kg
−27%Govedja supa Premia 65g
- Maxi%29,99
- Maxi Online%29,99
- Mega Maxi%29,99
+1 prodavnica461,38 din/kgGOVEDJA KOCKA SUPA 40G MLADOST
- Cash & Carry Plus39,99
- Trlić49,99
999,75 din/kg


