Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Karadjordje gazirana 0500 12
Voda Karadjordje gazirana 0500 12
Pakovanje 500 ml 5 prodavnica Barkod 8600101262332
28,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
56,00 din/l
Najskuplje je 34,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
28,00 din56,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta29,00 din58,00 din/l+1,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta29,90 din59,80 din/l+1,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula29,99 din59,98 din/l+1,99 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 29,99 - 34,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik34,99 din69,98 din/l+6,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb29,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3334,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4934,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 634,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/534,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb34,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3834,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 734,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2634,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4334,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1034,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1534,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb34,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-234,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb34,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6834,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3634,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2534,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 634,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9934,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29634,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb34,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 28,00 | 29,95 |
| 01.09.2026. | 28,00 | 29,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KARADJORDJE GAZ.VODA 0.5L pvcAleksandrović
- MINERALNA VODA KARADJORDJE GAZIRANA 0.5LCash & Carry Plus
- VODA KARADJORDJE 0.5L PALPrima
- KARADJORDJE GAZ.0.5L 12#Transkom 94
- KARADJORDJE VODA 0.5LTrlić
- Voda Karadjordje gazirana 0500 12Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi%91,99
- Mega Maxi%91,99
- Profi%91,99
+38 prodavnica36,80 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+37 prodavnica33,71 din/l
−16%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 1,5L
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea%59,99
+37 prodavnica39,72 din/l












