Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Karadjordje gazirana 2/1 6

Voda Karadjordje gazirana 2/1 6
Pakovanje 2 l 13 prodavnica Barkod 8600101262110
45,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Zaječar, Bor, Bukovče, Jabukovac
23,00 din/l
Najskuplje je 59,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
45,99 din23,00 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3345,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/545,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb45,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1045,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1545,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9945,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29645,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta47,00 din23,50 din/l+1,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula47,99 din24,00 din/l+2,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik49,99 din25,00 din/l+4,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta49,99 din25,00 din/l+4,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta51,00 din25,50 din/l+5,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta54,90 din27,45 din/l+8,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta54,99 din27,50 din/l+9,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta54,99 din27,50 din/l+9,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta59,90 din29,95 din/l+13,91 din
-
MercatorRadnje: Beograd59,99 din30,00 din/l+14,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta59,99 din30,00 din/l+14,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta59,99 din30,00 din/l+14,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 45,99 | 53,70 |
| 19.09.2026. | 45,99 | 53,70 |
| 01.09.2026. | 45,99 | 54,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KARADJORDJE GAZ.VODA 2L pvcAleksandrović
- VODA KARADJORDJE GAZIRANA 2LAman
- MINERALNA VODA KARADJORDJE GAZIRANA 2L PALANACKICash & Carry Plus
- KARADJORDJE 2/1Euro Ša M
- KARADJORDE GAZ.2/1Europrom
- VODA KARAĐORĐE 2L GAZIRANA PVCFortuna Market
- VODA GAZIRANA KARAĐORĐE 2LIdea, Mercator, Roda
- KARADJORDJE 2 LIT GAZIRANALuki
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−41 % po lVoda Gazirana 2 l Moj Dan
- Idea · Mercator · Roda%27,00
13,50 din/l- −22 % po l
Fizz Gazirana Mineralna Voda 2 l
- Svetofor35,80
- Luki49,90
- Gomex54,99
17,90 din/l - −22 % po l
Voda Ladna 2l gazirana Bahus 6
- Trnava Promet36,00
- Euro Ša M51,00
18,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l










