Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan Pai Jabuka KDV 360 g

Kroasan Pai Jabuka KDV 360 g
Pakovanje 360 g 18 prodavnica Barkod 4680167310905
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
499,97 din/kg
Najskuplje je 279,99 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,99 din499,97 din/kg
-
Leon48 radnji u 32 mesta183,99 din511,08 din/kg+4,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta214,00 din594,44 din/kg+34,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta229,99 din638,86 din/kg+50,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu229,99 din638,86 din/kg+50,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta229,99 din638,86 din/kg+50,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta229,99 din638,86 din/kg+50,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta231,00 din641,67 din/kg+51,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta231,97 din644,36 din/kg+51,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 229,99 – 269,99 din238,99 din663,86 din/kg+59,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta239,99 din666,64 din/kg+60,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta239,99 din666,64 din/kg+60,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta244,99 din680,53 din/kg+65,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu248,00 din688,89 din/kg+68,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta269,99 din749,97 din/kg+90,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd279,99 din777,75 din/kg+100,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta279,99 din777,75 din/kg+100,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta279,99 din777,75 din/kg+100,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aman · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 179,99 | 231,97 |
| 20.09.2026. | 179,99 | 231,97 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 230,50 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 279,99 → 239,99 din -14%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINI PAJ SA PUNJENJEM OD JABUKE 360GAman
- MINI PAI JABUKA 360GBB Trade, Prima
- KOLAC MINI PAI SA JABUKOM 360grCash & Carry Plus
- KOLAC MINI PAJ JABUKA PIRE 360gEuroprom
- KOLAČ JAŠKINO MINI PAJ JAB 360G KDVIdea, Mercator, Roda
- MINI PAJ JABUKA 360G KDVLeon
- Keks Sa Punjenjem Na Bazi Pirea Od Jabuka Kdv 360 gMetalac Market
- 360G MINI PITA JAB.-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica818,09 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Prima%69,90
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−31%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
−22%Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Sunce (Qvattro)%69,99
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
+29 prodavnica1.166,50 din/kg







