Cene → Kućna hemija → Sredstvo za ciscenje abrazivno CIF 0250 cream tecni vim whi…

Sredstvo za ciscenje abrazivno CIF 0250 cream tecni vim white
Pakovanje 250 ml 9 prodavnica Barkod 5996037000722
164,59 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
658,36 din/l
Najskuplje je 265,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
164,59 din658,36 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta172,00 din688,00 din/l+7,41 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula179,99 din719,96 din/l+15,40 din
-
179,99 din239,99 din719,96 din/l+15,40 din
-
179,99 din239,99 din719,96 din/l+15,40 din
-
179,99 din239,99 din719,96 din/l+15,40 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta198,00 din792,00 din/l+33,41 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta259,99 din1.039,96 din/l+95,40 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta265,99 din1.063,96 din/l+101,40 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 149,00 | 219,00 |
| 25.09.2026. | 149,00 | 219,00 |
| 01.09.2026. | 149,00 | 239,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CIF 250ML ORIGINALAleksandrović
- VIM TECNI CIF CREAM ORIGINAL 250mlCash & Carry Plus
- VIM TEČNI CIF CREAM 250ML UNILEVERIdea, Mercator, Roda
- CIF WHITE CREAM ABRAZIV 250MLLilly
- CIF CREAM WHITE 250mlLuki
- CIF CREAM BELI 250MLPrima
- VIM TECNI CIF 250ML BELISenta Promet
- CIF CREAM WHITE 250ML 24#Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−32 % po lSredstvo za Čišćenje Cream Citro Arf 400 ml
- Maxi · Maxi Online%179,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Medius215,99
+21 prodavnica449,98 din/l
−24 % po lSredstvo za Čišćenje Cream Original Arf 400 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus212,30
- Senta Promet216,19
+27 prodavnica499,98 din/l
−15 % po lSredstvo za ciscenje abrazivno SAP.ARF cream 0400 Profesional
- Trnava Promet225,00
- Metro226,99
- Trlić289,90
+11 prodavnica562,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l













