Cene → Alkoholna pića → Sampanjac Bacio Di Bolle Grand Cuvee 0750 Tako shop
Sampanjac Bacio Di Bolle Grand Cuvee 0750 Tako shop
Pakovanje 750 ml 6 prodavnica Barkod 4840441002029
469,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
625,33 din/l
Najskuplje je 699,99 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
469,00 din625,33 din/l
-
Aleksandrović20 prodavnica: 499,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik499,99 din666,65 din/l+30,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33499,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5499,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb499,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38499,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7499,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43499,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10499,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15499,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2499,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb499,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25499,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296499,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb499,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta529,99 din706,65 din/l+60,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd699,99 din933,32 din/l+230,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta699,99 din933,32 din/l+230,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta699,99 din933,32 din/l+230,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 469,00 | 614,99 |
| 01.09.2026. | 469,00 | 614,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BACIO DI BOLLE GRAND CUVE 0.75Aleksandrović
- VINO BDB GRAND CUVEE BRUT 0,75LIdea, Mercator, Roda
- SAMPANJAC BACIO DI BOLLE GRABD CUVEE 0.75lTrlić
- Sampanjac Bacio Di Bolle Grand Cuvee 0750 Tako shopTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −15 % po l
GRAND SAMPANJAC 0,75L ROSE
- Aleksandrović399,99
- Trlić439,00
533,32 din/l - −15 % po l
GRAND SAMPANJAC 0,75L
- Aleksandrović399,99
- Euro Ša M438,00
- Trlić439,00
533,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Sampanjac Torley gala 0750
- Fortuna Market399,99
- Cash & Carry Plus439,99
- Trnava Promet449,00
+9 prodavnica533,32 din/l*Sampanjac F.DULAC 0750
- Šumadija Market365,00
- VUM454,99
- Senta Promet489,90
+6 prodavnica486,67 din/l
−11%ŠAMPANJAC MOET&CHANDON BRUT IMPERIAL 0.75L
- Univerexport5.999,00
- Cash & Carry Plus6.699,99
- Metro6.999,00
+6 prodavnica7.998,67 din/l
Sampanjac Torley Muscateller beli 0750
- Fortuna Market399,99
- Cash & Carry Plus439,99
- Trnava Promet449,00
+3 prodavnice533,32 din/l
SAMPANJAC BRUT D ARGENT 0.75L
- Sunce (Qvattro)660,00
- Šumadija Market860,90
- Fortuna Market1.099,90
+3 prodavnice880,00 din/l
SAMPANJAC LOL JABUKA I LIMUN SPARKLING DRINK 750ML
- Cash & Carry Plus294,99
- Euro Ša M347,00
- Aleksandrović349,99
+3 prodavnice393,32 din/l
−10%ŠAMPANJAC MOET ICE 0,75L
- Roda%10.259,99
- Idea%10.359,99
- Mercator%10.359,99
+1 prodavnica13.679,99 din/l
−15%ŠAMPANJAC MOET ROS 0,75L
- Roda%8.199,00
- Idea%8.399,00
- Mercator%8.399,00
+1 prodavnica10.932,00 din/l








