Cene → Lična higijena i kozmetika → Sampon LACURA silber blond 300ml
Sampon LACURA silber blond 300ml
Pakovanje 300 ml 4 prodavnice Barkod 4061463050267
89,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet, na akciji do 11.10.
296,67 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 99,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,00 din100,00 din296,67 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din333,30 din/l+10,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din333,30 din/l+10,99 din
-
Aleksandrović6 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Jabukovac99,99 din333,30 din/l+10,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LACURA SAMP.300ML SILBER BLONDAleksandrović
- ŠAMPON ZA KOSU LACURA EXPERT 300ML SILBER BLONDFortuna Market
- SAMPON ZA KOSU LACURA 300ML SILBER BLOND FARBANU KOSU D PLUSSenta Promet
- Sampon LACURA silber blond 300mlTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l








