Cene → Slatkiši i žitarice → KOLAČ TRAJNI MEDOVIK CEREMUSKI 380G

KOLAČ TRAJNI MEDOVIK CEREMUSKI 380G
Pakovanje 380 g 5 prodavnica Barkod 4601787006238
359,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar, Štubik
947,34 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
359,99 din947,34 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49359,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6359,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38359,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb359,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68359,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36359,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99359,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb359,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu364,00 din957,89 din/kg+4,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta369,00 din971,05 din/kg+9,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta379,99 din999,97 din/kg+20,00 din
-
399,99 din499,00 din1.052,61 din/kg+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 359,99 | 369,00 |
| 01.09.2026. | 359,99 | 369,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDOVIK CAKE 380GAleksandrović
- Kolač Medovik 380 gMetalac Market
- MEDOVIK SLATKI KOLAC SA PUNJENJEM 380GPrima
- SERBOFOOD MEDOVIK DESERT 380GRSoulfood
- KOLAČ TRAJNI MEDOVIK CEREMUSKI 380GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−37 % po kgKOLAČ TRAJNI PUNJEN BOROVNICOM CEREMUSKI 400G
- Aleksandrović239,99
- Cash & Carry Plus349,98
- Trnava Promet363,00
+2 prodavnice599,98 din/kg
−37 % po kgKOLAČ TRAJNI PUNJEN VIŠNJOM CEREMUSKI 400G
- Aleksandrović239,99
- Trnava Promet363,00
- Univerexport449,00
599,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%KOLAČ BROWNIE JAFFA 75G
- Aksa55,00
- Euro Ša M%69,90
- Leon69,99
+37 prodavnica733,33 din/kg
−15%KOLAČ KROFNA ČOKOLADNA JAFFA 75G
- Morava%64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Maxi%64,99
+35 prodavnica865,33 din/kg
−11%KOLAČ KROFNA TIRPLE CHOCO JAFFA 58G
- Leon69,99
- Super Vero%72,99
- Maxi%74,99
+35 prodavnica1.206,72 din/kg
−20%KOLAČ CHOCO ORANGE JAFFA 60G
- Euro Ša M%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Super Vero%72,99
+33 prodavnice1.165,00 din/kgKolac Princeza pavlaka 0150 Amoreti
- Mikromarket79,99
- Trnava Promet115,00
- Leon115,99
+10 prodavnica533,27 din/kgKolac Princeza kokos 0150 Amoreti
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet115,00
- Aman119,99
+8 prodavnica533,27 din/kg
KOLAČ TRAJNI TIRAMISU CEREMUSKI 430G
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet409,00
- Metalac Market419,00
+5 prodavnica930,21 din/kg
KOLAČ PRESTIGE 2/1 STAMEVSKI
- Super Vero689,99
- Mercator699,99
- Idea719,99
+3 prodavnice345,00 din/kom











