Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Ledeni caj Jana sumsko voce 0500 Jamnica 6

Ledeni caj Jana sumsko voce 0500 Jamnica 6
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 3858884601731
75,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
150,00 din/l
Najskuplje je 94,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
75,00 din150,00 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta80,00 din160,00 din/l+5,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta89,99 din179,98 din/l+14,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta94,99 din189,98 din/l+19,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 75,00 | 92,49 |
| 26.09.2026. | 75,00 | 92,49 |
| 24.09.2026. | 75,00 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 75,00 | 84,99 |
Promene cene
- Trlić 26.09. 84,99 → 89,99 din +6%
- VUM 24.09. 84,99 → 94,99 din +12%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JANA ICE TEA SUMSKO VOCE 0.5LPrima
- Jana led.caj sumsko voce 0.5l #6/1296(21RIČ
- JANA LED.CAJ SUMSKO VOCE 0,5L 6#Transkom 94
- JANA LEDENI CAJ S.VOCE 0.5LTrlić
- Ledeni caj Jana sumsko voce 0500 Jamnica 6Trnava Promet
- JANA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 0,5VUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−33 % po lLEDENI ČAJ JANA ŠUMSKO VOĆE 0,5L
- Aleksandrović49,99
- Aroma82,80
- Cash & Carry Plus84,99
+19 prodavnica99,98 din/l
−13 % po lLEDENI ČAJ CEDEVITA ŠUMSKO VOĆE 0,5L
- Trnava Promet%65,00
- Europrom%65,90
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica130,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%LEDENI ČAJ FUZE TEA BRESKVA I RUŽA 1,5L
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Gomex%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−18%LEDENI ČAJ FUZE TEA ŠUMSKO VOĆE 0,5L
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
- Leon87,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−16%LEDENI ČAJ FUZE TEA ŠUMSKO VOĆE 1,5L
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−18%LEDENI ČAJ FUZE TEA BRESKVA I RUŽA 0,5L
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−22%LEDENI ČAJ LIPTON BLACK PEACH 1.5L
- Fortuna Market129,99
- Trnava Promet%130,00
- Luki%139,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−18%LEDENI ČAJ LIPTON BLACK PEACH 0.5L
- Euro Ša M%76,90
- Idea · Mercator · Roda%77,99
- Leon83,99
+27 prodavnica153,80 din/l
−16%LEDENI ČAJ FUZE TEA LIMUN 1,5L
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Gomex%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l
−29%LEDENI ČAJ XIXO BRESKVA 0,25L
- Europrom%49,90
- ZAM%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
+28 prodavnica199,60 din/l













