Cene → So i začini → Vegeta natur za svinjetinu 30g Podravka 18

Vegeta natur za svinjetinu 30g Podravka 18
Pakovanje 30 g 5 prodavnica Barkod 3850104280900
44,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Samarinovac
1.496,67 din/kg
Najskuplje je 90,00 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
44,90 din1.496,67 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb44,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6844,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3644,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 649,90 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta80,00 din2.666,67 din/kg+35,10 din
-
MercatorRadnje: Beograd90,00 din3.000,00 din/kg+45,10 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta90,00 din3.000,00 din/kg+45,10 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta90,00 din3.000,00 din/kg+45,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 44,90 | 90,00 |
| 01.09.2026. | 44,90 | 90,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VEGETA NATUR SVINJETINA 30GAleksandrović
- VEGETA NATUR ZA SVINJETINU 30G PODRIdea, Mercator, Roda
- Vegeta natur za svinjetinu 30g Podravka 18Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−8%VEGETA 200g PODRAVKA
- Cash & Carry Plus154,99
- Aleksandrović159,99
- Fortuna Market169,99
+9 prodavnica774,95 din/kg
−50%VEGETA 200+50g gratis PODRAVKA
- Mikromarket%104,99
- Sunce (Qvattro)164,99
- Super Vero%184,99
+5 prodavnica419,96 din/kg
VEGETA 75G PODRAVKA
- Tekijanka56,32
- Mikromarket95,70
- Super Vero97,99
+3 prodavnice750,93 din/kg
−10%VEGETA NAT HRSKA KROMPIRIĆ 30G POD
- Aleksandrović44,90
- Idea90,00
- Mercator90,00
+2 prodavnice1.496,67 din/kg
VEGETA 950GR+150GR GRATIS
- Roda757,99
- Mercator759,99
- Idea769,99
+1 prodavnica689,71 din/kg
VEGETA DOZA 2KG
- Aleksandrović849,90
- Aman1.266,99
- Metro1.295,99
+1 prodavnica424,95 din/kg
VEGETA 500GR PODRAVKA
- Euro Ša M251,00
- Prima267,50
- VUM311,90
502,00 din/kg
VEGETA FINE BLEND 1KG PODRAVKA
- Idea895,32
- Mercator895,32
- Roda895,32
895,32 din/kg










