Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERZAL TAG 3L
TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERZAL TAG 3L
Pakovanje 3 l 2 prodavnice Barkod 4260616920109
507,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
169,00 din/l
Najskuplje je 549,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
507,00 din169,00 din/l
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta549,00 din183,00 din/l+42,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 507,00 | 549,00 |
| 01.09.2026. | 507,00 | 549,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TAG TECNI DETER. ZA VES 3L UNIVERSALEuro Ša M
- TAG TECNI DETERDJENT UNIVER 3LMikromarket
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERZAL TAG 3LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −49 % po l
*Tecni deterdzent TOMI 5l Universal
- Trnava Promet428,00
- Čutura499,99
85,60 din/l - −45 % po l
TEČNI DETERDŽENT SILKY 320L UNIVERSAL
- Aleksandrović299,99
- Fortuna Market329,99
93,75 din/l - −39 % po l
Tecni deterdzent TIME Universal 3.4l 4
- Aleksandrović349,99
- Trnava Promet446,00
102,94 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−20%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−20%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−17%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−4%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l
















