Cene → Kućna hemija → Deterdzent SAVEX 2.9kg Fresh 6

Deterdzent SAVEX 2.9kg Fresh 6
Pakovanje 2,9 kg 13 prodavnica Barkod 3800024049842
648,00 din
najjeftinije u prodavnici VUM
223,45 din/kg
Najskuplje je 849,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
648,00 din223,45 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta669,00 din230,69 din/kg+21,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu729,99 din251,72 din/kg+81,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta729,99 din251,72 din/kg+81,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik729,99 din251,72 din/kg+81,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta731,00 din252,07 din/kg+83,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta732,00 din252,41 din/kg+84,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula739,99 din255,17 din/kg+91,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta749,99 din258,62 din/kg+101,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta769,00 din265,17 din/kg+121,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd790,00 din272,41 din/kg+142,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta812,00 din280,00 din/kg+164,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta849,99 din293,10 din/kg+201,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 648,00 | 732,00 |
| 27.09.2026. | 648,00 | 732,00 |
| 01.09.2026. | 699,90 | 732,00 |
Promene cene
- Transkom 94 01.10. 699,90 → 669,00 din -4%
- VUM 27.09. 699,99 → 648,00 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DETER. ZA VES SAVEX FRESH 2.9KGCash & Carry Plus
- PRASAK PARFUME FRESH SAVEX 2.9KGČutura
- SAVEX FRESH 2,9KGEuro Ša M, Transkom 94
- DETERŽENT SAVEX 29KG FRESH UNIVERSALFortuna Market
- SAVEX FRESH 2,9 KGMikromarket, Sunce (Qvattro)
- SAVEX DETER.FRESH 2,9KGMorava
- Savex fresh 2.9kg AwtRIČ
- Savex 2in1 Fresh 2.9kgŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−46 % po kgDETERDŽENT ZA VEŠ FRESH SAVEX 4KG
- Idea · Mercator · Roda%480,00
- Univerexport1.808,79
120,00 din/kg
−15 % po kgDETERDŽENT ZA VEŠ FRESH SAVEX 2KG
- Idea · Mercator · Roda%380,00
- Trlić549,00
- Šumadija Market623,00
+2 prodavnice190,00 din/kg- −54 % po kg
Deterdzent RUBEL 3.375kg Active Fresh
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Senta Promet399,99
- Trnava Promet440,00
+2 prodavnice103,70 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Transkom 94299,00
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−30%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
- Fortuna Market114,99
+34 prodavnice242,22 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
- Fortuna Market169,99
+34 prodavnice213,32 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE FAIRY 900ML
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
- ZAM299,90
+32 prodavnice311,10 din/l







