Cene → Kućna hemija → Deterdzent SAVEX premium 0320 White 22

Deterdzent SAVEX premium 0320 White 22
Pakovanje 320 ml 4 prodavnice Barkod 3800024049774
136,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
425,00 din/l
Najskuplje je 159,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
136,00 din425,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula148,50 din464,06 din/l+12,50 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd154,00 din481,25 din/l+18,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din499,97 din/l+23,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 136,00 | 151,25 |
| 20.09.2026. | 136,00 | 151,25 |
| 19.09.2026. | 136,00 | 146,25 |
| 01.09.2026. | 136,00 | 147,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES SAVEX PARFUM LOCK 2IN1 WHITE 300grCash & Carry Plus
- Savex white 2in1 320gŠumadija Market
- SAVEX WHITE 320mlTrlić
- Deterdzent SAVEX premium 0320 White 22Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Čutura%269,99
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
+39 prodavnica299,99 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Transkom 94%409,00
+36 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−42%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Fortuna Market%149,99
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice199,99 din/l
−35%Deterdžent za Suđe Chamomile Fairy 900 ml
- Univerexport%259,99
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
+33 prodavnice288,88 din/l










