Cene → Lična higijena i kozmetika → Maska za kosu FRUKTIS Grow Strong 320ml

Maska za kosu FRUKTIS Grow Strong 320ml
Pakovanje 320 ml 7 prodavnica Barkod 3600542543170
280,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
875,00 din/l
Najskuplje je 619,99 din, +121% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
280,00 din619,99 din875,00 din/l
-
280,00 din629,99 din875,00 din/l
-
280,00 din639,99 din875,00 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta507,00 din1.584,38 din/l+227,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta559,99 din1.749,97 din/l+279,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta579,99 din1.812,47 din/l+299,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad619,99 din1.937,47 din/l+339,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 507,00 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 507,00 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRUCTIS GROW STRONG MASKA 320MLAleksandrović
- MASKA ZA KOSU GROW STRONG 320ML FRUIdea, Mercator, Roda
- Maska za kosu Grow Str.Fructis Sos 320mlMega Maxi
- MASKA ZA KOSU GROW STRONG FIBER 320ML GARNIERSuper Vero
- MASKA ZA KOSU FRUCTIS 320ml GROW STRONGTrlić
- *Maska za kosu FRUKTIS Grow Strong 320mlTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −42 % po l
Genera Maska za Kosu 500 ml
- Trnava Promet254,00
- Euro Ša M263,00
- Trlić299,00
508,00 din/l
−18 % po lMaska za Kosu Med i Maslina Popart 500 ml
- Tekijanka358,69
- Prima365,00
- Medius389,99
+6 prodavnica717,38 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Maska za Kosu Sos Repair 10In1 Fructis 400 ml
- Metro%449,00
- Idea · Mercator · Roda%539,99
- Cash & Carry Plus549,99
+16 prodavnica1.122,50 din/l
−30%Maska za Kosu Ult.Rep. Cee2 Gliss 400 ml
- Trnava Promet%449,00
- Cash & Carry Plus599,99
- RIČ619,99
+18 prodavnica1.122,50 din/l
−30%Maska za Kosu Oil Nutritive Cee2 Gliss 400 ml
- Trnava Promet%449,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Mega Maxi625,99
+14 prodavnica1.122,50 din/l
−18%Maska za Kosu Hyaluron Plump Elseve 300 ml
- Cash & Carry Plus659,99
- Idea · Mercator · Roda%669,99
- Euro Ša M692,00
+11 prodavnica2.199,97 din/l
−27%Maska za Kosu Repair&Protect Pantene 300 ml
- Europrom649,90
- Cash & Carry Plus649,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
+11 prodavnica2.166,33 din/l
−33%Maska za Kosu Liqsilk Cee2 Gliss 400 ml
- Trnava Promet%449,00
- Trlić549,99
- Cash & Carry Plus599,99
+13 prodavnica1.122,50 din/l
−27%Maska za kosu FRUCTIS Sos Repair 320ml
- dm449,00
- Cash & Carry Plus469,99
- Idea · Mercator · Roda%469,99
+11 prodavnica1.403,13 din/l
−18%Maska za Kosu Color Vive Elseve 300 ml
- Cash & Carry Plus659,99
- Idea · Mercator · Roda%669,99
- Super Vero%689,99
+10 prodavnica2.199,97 din/l








