Cene → Lična higijena i kozmetika → Maska za kosu FRUCTIS Hair Food BANANA 390ml

Maska za kosu FRUCTIS Hair Food BANANA 390ml
Najskuplje je 989,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
659,99 din889,99 din1.692,28 din/l
-
659,99 din909,99 din1.692,28 din/l
-
659,99 din859,99 din1.692,28 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula689,99 din1.769,21 din/l+30,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta739,00 din1.894,87 din/l+79,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta739,00 din1.894,87 din/l+79,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta744,00 din1.907,69 din/l+84,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta799,99 din2.051,26 din/l+140,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad899,99 din2.307,67 din/l+240,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta899,99 din2.307,67 din/l+240,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta920,99 din2.361,51 din/l+261,00 din
-
989,99 din2.538,44 din/l+330,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun989,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača989,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac989,99 din
- Novi Sad · Metro989,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Idea · Roda · Lilly · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 599,99 | 829,99 |
| 01.09.2026. | 599,99 | 829,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRUCTIS MASKA HAIR FOOD 390ML BANANAAleksandrović
- MASKA FRUCTIS HAIR FOOD BANANA 390MLCash & Carry Plus
- GARNIER FRUCTIS hairfood maska ban.390mldm
- FRU HAIR FOOD BANANA MASKA ZA KOSU 390MLEuro Ša M
- MASKA FRUCTIS HAIR FOOD BANANA390MLIdea, Mercator, Roda
- FRUCTIS HAIR FOOD BANANAMASKA ZA KOSU 390MLLilly
- Maska Fructis Hair Food Banana 390mlMega Maxi
- FRU HAIR FOOD BANANA MASKA 390-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−58 % po lMaska za Kosu Med i Maslina Popart 500 ml
- Tekijanka358,69
- Prima365,00
- Medius389,99
+6 prodavnica717,38 din/l
−53 % po lMaska za Kosu BIO Keratin Still 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Tekijanka481,87
- RIČ519,99
+5 prodavnica799,98 din/l
−53 % po lMaska za Kosu Argan&Aloe Vera BIO Still 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- dm449,00
- Metro499,99
+7 prodavnica799,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Maska za Kosu Sos Repair 10In1 Fructis 400 ml
- Metro%449,00
- Idea · Mercator · Roda%539,99
- Cash & Carry Plus549,99
+16 prodavnica1.122,50 din/l
−30%Maska za Kosu Ult.Rep. Cee2 Gliss 400 ml
- Trnava Promet%449,00
- Cash & Carry Plus599,99
- RIČ619,99
+18 prodavnica1.122,50 din/l
−30%Maska za Kosu Oil Nutritive Cee2 Gliss 400 ml
- Trnava Promet%449,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Mega Maxi625,99
+14 prodavnica1.122,50 din/l
−18%Maska za Kosu Hyaluron Plump Elseve 300 ml
- Cash & Carry Plus659,99
- Idea · Mercator · Roda%669,99
- Euro Ša M692,00
+11 prodavnica2.199,97 din/l
−27%Maska za Kosu Repair&Protect Pantene 300 ml
- Europrom649,90
- Cash & Carry Plus649,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
+11 prodavnica2.166,33 din/l
−33%Maska za Kosu Liqsilk Cee2 Gliss 400 ml
- Trnava Promet%449,00
- Trlić549,99
- Cash & Carry Plus599,99
+13 prodavnica1.122,50 din/l
−27%Maska za kosu FRUCTIS Sos Repair 320ml
- dm449,00
- Cash & Carry Plus469,99
- Idea · Mercator · Roda%469,99
+11 prodavnica1.403,13 din/l
−18%Maska za Kosu Color Vive Elseve 300 ml
- Cash & Carry Plus659,99
- Idea · Mercator · Roda%669,99
- Super Vero%689,99
+10 prodavnica2.199,97 din/l




