Cene → Lična higijena i kozmetika → Sampon Botanic Therapy 0400 Ricin&Almond

Sampon Botanic Therapy 0400 Ricin&Almond
Pakovanje 400 ml 14 prodavnica Barkod 3600542114400
379,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
949,98 din/l
Najskuplje je 609,99 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
379,99 din949,98 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula449,99 din1.124,98 din/l+70,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta464,00 din1.160,00 din/l+84,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu474,99 din1.187,48 din/l+95,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik499,99 din1.249,98 din/l+120,00 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 499,99 din · Negotin499,99 din1.249,98 din/l+120,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta536,00 din1.340,00 din/l+156,01 din
-
559,99 din1.399,98 din/l+180,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro559,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac559,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača559,99 din
- Beograd · Metro, Zemun559,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd566,25 din1.415,63 din/l+186,26 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta566,25 din1.415,63 din/l+186,26 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta566,25 din1.415,63 din/l+186,26 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta582,99 din1.457,48 din/l+203,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad594,99 din1.487,48 din/l+215,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta609,99 din1.524,98 din/l+230,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 379,99 | 551,13 |
| 01.09.2026. | 379,99 | 551,13 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GARNIER RICIN OIL&ALMOND SAMPON 400MLAleksandrović
- SAMPON GARNIER B.T. RICIN OIL&ALMOND 400MLCash & Carry Plus
- BT RICIN OILL ALMOND SAMPON 400MLEuro Ša M
- ŠAMPON GARNIER 400ML BOTANIC THERAPY RICIN OILALMONDFortuna Market
- ŠAMPON BOTANIC T RICIN OIL&ALM400MLIdea, Mercator, Roda
- BOTANIC THERAPY RICIN OIL&ALMOND ŠAMPON ZA KOSU 40Lilly
- Sampon ricinus i badem Botanic T.400mlMega Maxi
- 400ML BT SH RICIN OIL ALM-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+28 prodavnica838,64 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
+28 prodavnica895,00 din/l
−39%ŠAMPON ZA KOSU OIL NUTRITIVE GLISS 400ML
- Morava344,00
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market399,99
+26 prodavnica860,00 din/l





