Cene → Lična higijena i kozmetika → Sampon ELSEVE 0250 Coconut oil

Sampon ELSEVE 0250 Coconut oil
Pakovanje 250 ml 11 prodavnica Barkod 3600523629749
429,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.716,00 din/l
Najskuplje je 569,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,00 din1.716,00 din/l
-
429,99 din537,94 din1.719,96 din/l+0,99 din
-
429,99 din537,94 din1.719,96 din/l+0,99 din
-
429,99 din537,94 din1.719,96 din/l+0,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula439,99 din1.759,96 din/l+10,99 din
-
444,99 din529,99 din1.779,96 din/l+15,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta445,00 din1.780,00 din/l+16,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta469,00 din1.876,00 din/l+40,00 din
-
544,99 din2.179,96 din/l+115,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta544,99 din2.179,96 din/l+115,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta569,99 din2.279,96 din/l+140,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 299,99 | 529,99 |
| 18.09.2026. | 299,99 | 529,99 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 532,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ELSEVE SAMP.250ML HUIL COCOAleksandrović
- SAMPON ELSEVE HUIL COCO 250MLCash & Carry Plus
- L'ORÉAL ELSEVE Coco Oil šampon 250mldm
- ELS HUIL COCO SAMPON 250MLEuro Ša M
- ŠAMPON ELSEVE HUIL COCO 250MLIdea, Mercator, Roda
- ELSEVE COCONUT OIL ŠAMPONZA KOSU 250MLLilly
- Sampon Elseve Ext.Oil Coco 250mlMaxi Online, Mega Maxi
- ŠAMPON ELSEVE EXTRAORDINARY OIL COCO 250ML LOREALSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l









