Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Gauda Ribani Silbo 48% mm 200 g

Sir Gauda Ribani Silbo 48% mm 200 g
Pakovanje 200 g Mlečna mast 48% 10 prodavnica Barkod 4040900117466
319,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
1.599,95 din/kg
Najskuplje je 419,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
319,99 din1.599,95 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta319,99 din1.599,95 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta389,96 din1.949,80 din/kg+69,97 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta399,90 din1.999,50 din/kg+79,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta399,99 din1.999,95 din/kg+80,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta399,99 din1.999,95 din/kg+80,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd399,99 din1.999,95 din/kg+80,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 399,36 – 424,32 din414,96 din2.074,80 din/kg+94,97 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta419,99 din2.099,95 din/kg+100,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad419,99 din2.099,95 din/kg+100,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 219,90 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 219,90 | 399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALADIN 200G GAUDAAleksandrović
- SIR GAUDA PALADIN RIBANI SIR 48%MM 200GAroma, City
- SIR GAUDA PALADIN RIBANI 48%MM 200GRBB Trade
- SIR RIBANI PALADIN GAUDA 200gEuroprom
- SIR GAUDA 48% MM RIBANI 200GIdea, Mercator, Roda
- Sir Gauda 48%mm ribana 200gMaxi, Mega Maxi
- SIR GAUDA 48%MM RIBANA 200GR BMISuper Vero
- SIR GAUDA RIBANI SILBO 48%MM 200GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg










