Cene → Smrznuti proizvodi → SM ROLNICA SA SIROM MOKA 1 KG

SM ROLNICA SA SIROM MOKA 1 KG
Pakovanje 1 kg 14 prodavnica Barkod 8606106793871
286,00 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
286,00 din/kg
Najskuplje je 394,00 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
286,00 din286,00 din/kg
-
Aleksandrović11 prodavnica: 209,99 - 339,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo299,99 din299,99 din/kg+13,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7209,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10209,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99259,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15299,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296299,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38339,99 din
-
299,99 din369,99 din299,99 din/kg+13,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta316,00 din316,00 din/kg+30,00 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta319,99 din319,99 din/kg+33,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta323,33 din323,33 din/kg+37,33 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta335,00 din335,00 din/kg+49,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta339,99 din339,99 din/kg+53,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu339,99 din339,99 din/kg+53,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu368,00 din368,00 din/kg+82,00 din
-
IM Matijević155 radnji u 82 mesta369,00 din369,00 din/kg+83,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd369,00 din369,00 din/kg+83,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula379,99 din379,99 din/kg+93,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta394,00 din394,00 din/kg+108,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 286,00 | 339,99 |
| 01.09.2026. | 286,00 | 339,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MOKA PASTETA SA SIROM 1KGAleksandrović
- PASTETA SA SIROM 1kg DN GROUPCash & Carry Plus
- SMRZNUTO PASTETICA SA SIROM 1KG MOKAČutura
- SM ROLNICA SA SIROM MOKA 1 KGIM Matijević
- ZAM.PASTETA SA SIROM 1KG "MOKA "Morava
- ROLNICA SIR 1KG MOKAPrima
- Smrznuta rolnica sa sirom 1kg #8 MOKARIČ
- SMRZ.TESTO PASTETE SA SIROM 1/1 MOKASenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Rolnica sunka kackavalj 1kg Moka
- Aleksandrović269,99
- Trnava Promet316,00
- Yuhor319,99
+8 prodavnica269,99 din/kgROLNICA SA SUNKOM-SIR 500G MOD
- Šumadija Market169,90
- Transkom 94189,00
- Cash & Carry Plus199,98
+6 prodavnica339,80 din/kg
ROLNICA SA VISNJOM 500GR MOD
- Šumadija Market149,90
- Cash & Carry Plus179,99
- ZAM199,90
+6 prodavnica299,80 din/kg
−15%ROLNICA SA KAKAO KREMOM 500GR MOD
- ZAM%169,90
- Transkom 94209,00
- Fortuna Market209,99
+4 prodavnice339,80 din/kg
−15%ROLNICA SA SIROM 500GR MOD
- Luki%179,00
- Transkom 94199,90
- ZAM199,90
+4 prodavnice358,00 din/kg
ROLNICA SA JABUKOM 500GR MOD
- Aleksandrović139,99
- Transkom 94199,90
- ZAM199,90
+3 prodavnice279,98 din/kg
ROLNICA KAJSIJA SUNCOKRET 800g
- Aleksandrović389,99
- Mikromarket429,00
- RIČ449,00
+2 prodavnice487,49 din/kgROLNICA VISNJA 1000G FESTO
- Fortuna Market239,99
- Metalac Market339,00
- Prima358,00
239,99 din/kg





