Cene → Slatkiši i žitarice → Strong Voćna Fitobon 90 g
Strong Voćna Fitobon 90 g
Pakovanje 90 g 3 prodavnice Barkod 8697595880814
66,70 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
741,11 din/kg
Najskuplje je 74,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
66,70 din741,11 din/kg
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta74,99 din833,22 din/kg+8,29 din
-
Aleksandrović3 prodavnice: 74,99 din · Bor, Jabukovac, Negotin74,99 din833,22 din/kg+8,29 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4974,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb74,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1574,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 66,70 | 74,99 |
| 19.09.2026. | 66,70 | 74,99 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 74,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMB.90G VOCNA FITTOBONAleksandrović
- BOMBONE VOCNE FITTOBON 208-03 90grCash & Carry Plus
- STRONG VOCNA FITOBON 90GRSoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Strong Štrudla Medena Brusnica 145 g Golden Bell
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus109,99
- Euro Ša M110,00
+11 prodavnica758,55 din/kg
−20%Strong Štrudla Medena Višnja 145 g Golden Bell
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus109,99
- Medius111,01
+11 prodavnica758,55 din/kg
−22%Strong Krem Patrolna Sapa 180/12
- Sunce (Qvattro)229,99
- Aleksandrović239,99
- Mere241,90
+5 prodavnica1.277,72 din/kgStrong Milky Candy 90 g
- Cash & Carry Plus66,70
- Aleksandrović74,99
- Soulfood74,99
741,11 din/kgStrong Tvrda Bombona Coffee Black 90 g
- Aleksandrović74,99
- Soulfood74,99
- Mikromarket89,80
833,22 din/kg




