Cene → Lična higijena i kozmetika → PALMOLIVE SAPUN KAMILICA 90G

PALMOLIVE SAPUN KAMILICA 90G
Pakovanje 90 g 7 prodavnica Barkod 8693495051040
57,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
633,33 din/kg
Najskuplje je 84,90 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
57,00 din633,33 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta60,00 din666,67 din/kg+3,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta69,99 din777,67 din/kg+12,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula69,99 din777,67 din/kg+12,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik69,99 din777,67 din/kg+12,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta74,99 din833,22 din/kg+17,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta84,90 din943,33 din/kg+27,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 57,00 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 57,00 | 69,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPUN PALMOLIVE CAMOMIL&VITAMIN E 90GRCash & Carry Plus
- SAPUN PALMOLIVE KAMILICA 90GČutura
- PALMOLIVE SAPUN KAMILICA 90GEuro Ša M, Soulfood
- SAPUN PALMOLIVE 90G KAMILICA VITAMIN EFortuna Market
- PALMOLIVE SAPUN 90G VIT.E&CAMOM.Trlić
- Cvrsti sapun PALMOLIVE 90g camo&vit.4Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−12 % po kgPALMOLIVE SAPUN 90G REFRESHING MEN
- Aleksandrović49,99
- Euro Ša M52,00
555,44 din/kg
−12 % po kgPALMOLIVE SAPUN 90g DELIC. CARE
- Aleksandrović49,99
- Euro Ša M74,00
- Luki84,90
+7 prodavnica555,44 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%PALMOLIVE SAMPON NATURALS 2IN1 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Cash & Carry Plus153,00
+31 prodavnica414,23 din/l
PALMOLIVE SAPUN MILK&ROSE 90G
- Metalac Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market69,99
+17 prodavnica766,67 din/kg
−28%PALMOLIVE KUPKA 750ml MAKADAMIA
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
- Euro Ša M389,00
+15 prodavnica466,65 din/l
PALMOLIVE SAPUN NATURALS BLACK ORCHID 90G
- Čutura69,99
- Medius76,99
- Euro Ša M82,00
+15 prodavnica777,67 din/kg
PALMOLIVE SAP.90g REVITALIZING FRESH
- Aleksandrović49,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
+13 prodavnica554,44 din/kg
−26%PALMOLIVE SAMPON 350ml BEAUTY GLOSS
- VUM119,99
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M225,00
+11 prodavnica342,83 din/l
−28%PALMOLIVE tuš/gel sensitive milk 500ml
- Aleksandrović289,90
- Euro Ša M385,00
- dm389,00
+10 prodavnica579,80 din/l
PALMOLIVE SAMPON 350ml COLOR
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Europrom219,90
+10 prodavnica571,40 din/l








