Cene → Smrznuti proizvodi → STANIC KLASIK MALI SNIT 1750G
STANIC KLASIK MALI SNIT 1750G
Pakovanje 1,75 kg 5 prodavnica Barkod 8606112771511
799,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
457,14 din/kg
Najskuplje je 1.109,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
799,99 din457,14 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta929,99 din531,42 din/kg+130,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta980,00 din560,00 din/kg+180,01 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta999,99 din571,42 din/kg+200,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta1.109,99 din634,28 din/kg+310,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 799,99 | 980,00 |
| 20.09.2026. | 799,99 | 980,00 |
| 19.09.2026. | 799,99 | 949,99 |
| 01.09.2026. | 929,99 | 965,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTA KLASIK COKO ORANZ MALI SNIT STANIC NMCash & Carry Plus
- SMRZNUTA TORTA KLASIK ORANŽ 0.75KGGomex
- SMRZ.TORTA COKO ORANZ MALI SNIT 0.70KG STANICSenta Promet
- STANIC KLASIK MALI SNIT 1750GSoulfood
- Coko oranz mali snit 0.75 kgYuhor
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%STANIC MALINA KOLAC 300G
- Aleksandrović399,99
- Čutura399,99
- Cash & Carry Plus408,00
+14 prodavnica1.333,30 din/kg
STANIC ROL VIRSLA 500G
- Cash & Carry Plus194,99
- Trnava Promet199,00
- Čutura199,99
+11 prodavnica389,98 din/kg
−6%STANIC KREMPITA 300G
- Cash & Carry Plus383,98
- Aleksandrović399,99
- Trnava Promet415,00
+11 prodavnica1.279,93 din/kg
STANIC KIFLICA SUNKA KACKAVALJ 500G
- Cash & Carry Plus194,99
- Trnava Promet199,00
- Transkom 94209,00
+10 prodavnica389,98 din/kg
−10%STANIC CHESEECAKE KOLAC 280G
- Cash & Carry Plus377,12
- Aleksandrović399,99
- Trnava Promet415,00
+8 prodavnica1.346,86 din/kgSTANIC MINI PICE 500G
- Cash & Carry Plus219,99
- Trnava Promet220,00
- Fortuna Market234,99
+8 prodavnica439,98 din/kgSTANIC PITA SA MESOM 600G
- Cash & Carry Plus264,99
- Aleksandrović279,99
- Fortuna Market289,99
+8 prodavnica441,65 din/kgSTANIC PITA SA SIROM 600G
- Cash & Carry Plus240,00
- Aleksandrović259,99
- Fortuna Market264,99
+8 prodavnica400,00 din/kg




