Cene → Lična higijena i kozmetika → TEČNOST ZA USTA SENSITIVE LACALUT 300ML

TEČNOST ZA USTA SENSITIVE LACALUT 300ML
Pakovanje 300 ml 2 prodavnice Barkod 4016369726303
764,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
2.549,97 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 869,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 850,50 – 918,54 din764,99 din870,91 din2.549,97 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad869,99 din2.899,97 din/l+105,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 869,99 | 870,45 |
| 22.09.2026. | 869,99 | 870,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TEČNOST ZA ISPIRANJE USTA SENSITIVE 300ML LACALUTSuper Vero
- TEČNOST ZA USTA SENSITIVE LACALUT 300MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−41 % po lTEČNOST ZA USTA SENSITIVE ELMEX 400ML
- dm599,00
- Lilly749,99
- Univerexport751,59
1.497,50 din/l
−61 % po lTEČNOST ZA USTA COOL MINT LISTERINE 250ML
- Aman%249,99
- Trnava Promet275,00
- VP Dima277,00
+15 prodavnica999,96 din/l
−61 % po lTEČNOST ZA USTA TOTAL CARE LISTERINE 500ML
- Trlić499,99
- dm999,00
- Super Vero%1.034,99
+9 prodavnica999,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%TEČNOST ZA USTA COOL MINT LISTERINE 250ML
- Aman%249,99
- Trnava Promet275,00
- VP Dima277,00
+15 prodavnica999,96 din/l
−17%TEČNOST ZA USTA COOL MINT LISTERINE 500ML
- Gomex404,97
- Euro Ša M429,00
- Metalac Market429,00
+14 prodavnica809,94 din/l
−38%TEČNOST ZA USTA MENTA DELICATA GENERA 500ML
- Euro Ša M206,00
- Trnava Promet209,00
- Prima216,00
+14 prodavnica412,00 din/l
−28%TEČNOST ZA USTA PLAX BLUE COLGATE 250ML
- Idea%419,99
- Mercator%419,99
- Roda%419,99
+11 prodavnica1.679,96 din/l
−13%TEČNOST ZA USTA ANTIPLAQUE LACALUT 300ML
- Cash & Carry Plus619,99
- BB Trade627,87
- Lilly%659,99
+11 prodavnica2.066,63 din/l
TEČNOST PROTIV UBODA KOMARAC.KRPELJA KOSILI 100ML
- Aksa419,00
- Cash & Carry Plus419,99
- Euro Ša M449,00
+10 prodavnica4.190,00 din/l
TEČNOST ZA USTA FRESH BURST LISTERINE 500ML
- Euro Ša M440,00
- BB Trade700,97
- dm849,00
+10 prodavnica880,00 din/l
−33%TEČNOST ZA USTA MENTA FREDDA GENERA 500ML
- Euro Ša M202,00
- Trnava Promet209,00
- Prima216,00
+9 prodavnica404,00 din/l















