Cene → Alkoholna pića → Vino Sangria Di Luna Čoka 0,187 l

Vino Sangria Di Luna Čoka 0,187 l
Pakovanje 187 ml 7 prodavnica Barkod 8606107899336
136,00 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
727,27 din/l
Najskuplje je 299,99 din, +121% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
136,00 din727,27 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula189,99 din1.015,99 din/l+53,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta193,00 din1.032,09 din/l+57,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta207,99 din1.112,25 din/l+71,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta214,97 din1.149,57 din/l+78,97 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad234,99 din1.256,63 din/l+98,99 din
-
Metro veleprodaja10 prodavnica: 299,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac299,99 din1.604,22 din/l+163,99 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro299,99 din
- Beograd · Metro, Zemun299,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača299,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac299,99 din
- Kragujevac · Metro299,99 din
- Niš · Metro299,99 din
- Novi Sad · Metro299,99 din
- Palić · Metro299,99 din
- Požarevac · Metro299,99 din
- Šabac · Metro299,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 136,00 | 200,50 |
| 01.09.2026. | 136,00 | 200,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO VOCNO COKA SANGRIA 0.187LBB Trade
- VINO DI LUNA SANGRIA 0.187L COKACash & Carry Plus
- VINO SANGRIA 0.187Čutura
- SANGRIA 0.187 COKAEuro Ša M
- 0.187L SANGRIA VINARIJA COKA-STAND.-VAR.Metro
- COKA SANGRIJA 0,187LSoulfood
- VINO SANGRIA DI LUNA ČOKA 0.187LSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l








