Cene → Hleb i peciva → Soulfood Domaci Rezanci za Supu 150 g

Soulfood Domaci Rezanci za Supu 150 g
Pakovanje 150 g 3 prodavnice Barkod 8606107729145
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Soulfood
533,27 din/kg
Najskuplje je 104,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din533,27 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula79,99 din533,27 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta104,99 din699,93 din/kg+25,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 79,99 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 79,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- REZANCI DOMACI ZA SUPU 150GAman
- DOMACI REZANCI ZA SUPU 150gr SOULFOODCash & Carry Plus
- SOULFOOD DOMACI REZANCI ZA SUPU 150GSoulfood
- Domaci rezanci za supu 150grYuhor
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Soulfood Posni Stapici sa Semenkama 200 g
- Cash & Carry Plus136,99
- Luki159,00
- Mere181,90
+6 prodavnica684,95 din/kgSoulfood Posni Stapici sa Suncokretom 200 g
- Cash & Carry Plus136,99
- Luki159,00
- Soulfood189,99
+5 prodavnica684,95 din/kgSoulfood Posni Stapici sa Susamom 200 g
- Cash & Carry Plus136,99
- Luki159,00
- Soulfood189,99
+5 prodavnica684,95 din/kgSoulfood Posni Stapici sa Kukuruzom 200 g
- Cash & Carry Plus136,49
- Soulfood189,99
- Sunce (Qvattro)207,99
+4 prodavnice682,45 din/kg
Soulfood 500 g Kore za Pite i Gibanicu
- Cash & Carry Plus109,99
- Sunce (Qvattro)120,99
- Idea · Mercator · Roda139,99
219,98 din/kgSoulfood Pivski Stapici sa Semenkama 200 g
- Cash & Carry Plus184,99
- Soulfood189,99
- Sunce (Qvattro)207,99
924,95 din/kgSoulfood Pivski Stapici sa Suncokretom 200 g
- Cash & Carry Plus184,99
- Soulfood189,99
- Sunce (Qvattro)207,99
924,95 din/kg



