Cene → Alkoholna pića → VINO NIKOLAS VRANAC 2L PET

VINO NIKOLAS VRANAC 2L PET
Pakovanje 2 l 15 prodavnica Barkod 8606101750282
379,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
190,00 din/l
Najskuplje je 539,99 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije21 prodavnica: 379,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik379,99 din190,00 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33379,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49379,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6379,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5379,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb379,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38379,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7379,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26379,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43379,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10379,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15379,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb379,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2379,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb379,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68379,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36379,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25379,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6379,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99379,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296379,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb379,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta389,90 din194,95 din/l+9,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta399,99 din200,00 din/l+20,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta419,00 din209,50 din/l+39,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta419,00 din209,50 din/l+39,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta419,90 din209,95 din/l+39,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta445,00 din222,50 din/l+65,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd449,00 din224,50 din/l+69,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta449,90 din224,95 din/l+69,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta449,99 din225,00 din/l+70,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta449,99 din225,00 din/l+70,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta469,00 din234,50 din/l+89,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta489,99 din245,00 din/l+110,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd529,99 din265,00 din/l+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta539,99 din270,00 din/l+160,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 379,99 | 449,45 |
| 01.09.2026. | 379,99 | 449,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VRANAC 2L NIKOLAS PETAleksandrović
- VINO VRANAC 2/1 NIKOLAS WINEEuro Ša M
- VINO VRANAC PET 2L NIKOLASIdea, Mercator, Roda
- VRANAC 2L PET NIKOLASMedius
- Crveno Vino Vranac PET Nikolas 2 lMetalac Market
- NT.VINO VRANAC NIKOLAS 2LMikromarket
- VINO VRANAC 2L PET NIKOLAS WINESPrima, Tekijanka, ZAM
- VINO VRANAC 2L PET NIKOLASSenta Promet, Trlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−16 % po lVINO NIKOLAS VRANAC 3/1
- Mikromarket479,90
- Cash & Carry Plus519,99
- Metalac Market585,00
+5 prodavnica159,97 din/l- −34 % po l
VINO ROSE 2L "NIKOLAS" 1/4
- Aleksandrović249,99
- Mikromarket325,00
- Cash & Carry Plus369,99
+3 prodavnice125,00 din/l
−28 % po lVino Vranac Crveno pvc 3/1 Status 6
- Euro Ša M409,00
- Aleksandrović499,99
- Cash & Carry Plus499,99
+10 prodavnica136,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+31 prodavnica519,99 din/l







