Cene → Hleb i peciva → PET MINUTA HLEB BELI 450G
PET MINUTA HLEB BELI 450G
Pakovanje 450 g 2 prodavnice Barkod 8606018736867
59,00 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje
131,11 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,00 din131,11 din/kg
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta69,99 din155,53 din/kg+10,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 59,00 | 64,50 |
| 01.09.2026. | 59,00 | 64,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- hleb beli 450g don don 10127Podunavlje
- PET MINUTA HLEB BELI 450GSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−16 % po kgPET MINUTA HLEB BELI REZANI 500G (400G + 100G)
- Soulfood55,00
- Euro Ša M62,00
- Europrom65,00
+11 prodavnica110,00 din/kg- −10 % po kg
HLEB BELI SAVA TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Mikromarket58,99
- Univerexport74,03
117,98 din/kg - −16 % po kg
HLEB POLUBELI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Luki54,90
- Gomex79,99
- Idea · Mercator · Roda82,99
+1 prodavnica109,80 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PET MINUTA DVOPEK TAMNI 210GR DON DON
- BB Trade177,61
- Euro Ša M196,00
- Idea · Mercator · Roda199,99
+13 prodavnica845,76 din/kg
PET MINUTA HLEB BELI REZANI SA SUSAMOM 450G
- Idea · Mercator · Roda99,99
- Tekijanka104,93
- Euro Ša M107,00
+11 prodavnica222,20 din/kg
PET MINUTA HLEB ZLATNI 350G
- Mercator149,99
- Aleksandrović187,00
- RIČ187,00
+13 prodavnica428,54 din/kg
−26%PET MINUTA HLEB BELI REZANI 500G (400G + 100G)
- Soulfood55,00
- Euro Ša M62,00
- Europrom65,00
+11 prodavnica110,00 din/kgPET MINUTA HLEB TOST CLASSIC BELI H 500G
- RIČ98,00
- Prima99,00
- Mikromarket107,00
+3 prodavnice196,00 din/kgPET MINUTA HLEB TOST TAMNI H 500G
- RIČ98,00
- Mikromarket107,00
- Soulfood119,99
+2 prodavnice196,00 din/kgPET MINUTA HLEB BELI 500G
- Metalac Market65,00
- Podunavlje65,00
- Soulfood65,00
130,00 din/kgPET MINUTA KROFNA COKO LESNIK 55G
- Soulfood64,99
- Yuhor69,99
- Europrom84,90
1.181,64 din/kg














