Cene → Sveže i prerađeno meso → ZLATIBORAC DOMACINSKA KOBASICA 290G

ZLATIBORAC DOMACINSKA KOBASICA 290G
Pakovanje 290 g 15 prodavnica Barkod 8606018041831
269,99 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade, na akciji do 30.09.
931,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 394,00 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
269,99 din287,97 din931,00 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula274,99 din948,24 din/kg+5,00 din
-
279,99 din299,99 din965,48 din/kg+10,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta289,00 din996,55 din/kg+19,01 din
-
289,99 din309,99 din999,97 din/kg+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd299,99 din1.034,45 din/kg+30,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta299,99 din1.034,45 din/kg+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta299,99 din1.034,45 din/kg+30,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta299,99 din1.034,45 din/kg+30,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta309,90 din1.068,62 din/kg+39,91 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta319,99 din1.103,41 din/kg+50,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta335,00 din1.155,17 din/kg+65,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta349,00 din1.203,45 din/kg+79,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta349,99 din1.206,86 din/kg+80,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd394,00 din1.358,62 din/kg+124,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 149,99 | 299,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 299,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOBASICA DOMACINSKA 290G ZLATIBORACAman
- DOMAĆINSKA KOBASICA 290G ZLATIBORACAroma
- KOB DOM 290G ZLATIBORACBB Trade
- KOBASICA DOMACINSKA 290GR VAKUM ZLATIBORACCash & Carry Plus
- DOMACINSKA KOBASICA 290G ZLA-831Europrom
- KOBASICA DOMAĆINSKA 290G ZLATIBORACIdea, Mercator, Roda
- ZLATIBORAC DOMACINSKA KOBASICA 290gLuki, Sunce (Qvattro)
- Domaćinska Kobasica Zlatiborac 290 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−58 % po kgZLATIBORAC PIL.POSEBNA KOBASICA 320G
- Leon%125,99
- Euro Ša M%129,90
- Cash & Carry Plus139,99
+21 prodavnica393,72 din/kg
−58 % po kgDelikates posebna kobasica 0320 Zlatiborac
- Leon%125,99
- Euro Ša M%129,90
- Cash & Carry Plus139,99
+18 prodavnica393,72 din/kg- −31 % po kg
ZLATIBORAC PIKNIK KOBASICA 280G
- Aroma179,99
- VP Dima185,00
642,82 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%ZLATIBORAC PILECA VIRSLA MINI 100G
- Gomex59,99
- Leon75,99
- Transkom 9479,00
+22 prodavnice599,90 din/kg
−35%ZLATIBORAC PIL.POSEBNA KOBASICA 320G
- Leon%125,99
- Euro Ša M%129,90
- Cash & Carry Plus139,99
+21 prodavnica393,72 din/kg
−28%ZLATIBORAC PIZZA SUNKA MINI 320G
- Euro Ša M%249,90
- VP Dima%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+19 prodavnica780,94 din/kg
ZLATIBORAC GRILL KOBASICA 250G
- Transkom 94175,00
- BB Trade263,97
- Cash & Carry Plus299,99
+16 prodavnica700,00 din/kg
−9%ZLATIBORAC KAMPER ALPSKA KOBASICA 150GR
- BB Trade%169,88
- Sunce (Qvattro)%179,99
- Cash & Carry Plus189,99
+16 prodavnica1.132,53 din/kg- −24%
ZLATIBORAC CAJNA KOBASICA SLAJS
- Euro Ša M179,00
- Prima182,00
- Transkom 94185,00
+7 prodavnica1.790,00 din/kg - −30%
ZLATIBORAC CAJNA VAKUM CCA 300G
- Cash & Carry Plus1.399,99
- Čutura%1.499,99
- Soulfood%1.599,99
+7 prodavnica4.666,63 din/kg
−21%ZLATIBORAC PIZZA SUNKA U OMOTU
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus649,99
- Soulfood%699,99
+5 prodavnica







