Cene → Kućna hemija → DUEL OMEKŠIVAČ BABY CARE 1,7L

DUEL OMEKŠIVAČ BABY CARE 1,7L
Pakovanje 1,7 l 6 prodavnica Barkod 8606015845609
413,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
242,94 din/l
Najskuplje je 499,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
413,00 din242,94 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu439,00 din258,24 din/l+26,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta446,99 din262,94 din/l+33,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta449,90 din264,65 din/l+36,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,99 din264,70 din/l+36,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta499,99 din294,11 din/l+86,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 413,00 | 448,45 |
| 01.09.2026. | 413,00 | 448,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DUEL OMEKSIVAC BABY CARE 1,7Euro Ša M
- OMEKS.DUEL BABY CARE 1.6L-927Europrom
- OMEKŠIVAČ DUEL BABY CARE 1.6LGomex
- DUEL OMEKS.BABY CARE 1.7LLuki, Prima
- DUEL OMEKŠIVAČ BABY CARE 1,7LSoulfood
- DUEL BABY CARE 1.7LTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −30 % po l
OMEKS.DUEL BABY CARE 2L
- Prima339,00
- Euro Ša M350,00
- Aleksandrović419,99
169,50 din/l - −21 % po l
DUEL BABY CARE 1.9L
- Euro Ša M366,00
- Trlić429,90
192,63 din/l
−49 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ FLOWER POWER DUEL 1.6L
- Prima199,00
- Sunce (Qvattro)299,99
- VUM299,99
+9 prodavnica124,38 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%DUEL GEL PERFECT BLACK 2450ML
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
- Maxi Online%679,99
+18 prodavnica257,10 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC BLUE NOIRE 1.6 L
- Aleksandrović399,99
- Mega Maxi%399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+16 prodavnica249,99 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC PURPLE DREAM 1.6 L
- Cash & Carry Plus394,99
- Aleksandrović399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+13 prodavnica246,87 din/l
−27%DUEL SELECTION UNIVERZAL 8KG
- Mega Maxi%799,99
- Profi%799,99
- VP Dima999,00
+13 prodavnica100,00 din/kg
−34%DUEL TECNI DETERDZENT 2,47L JORGOVAN
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+13 prodavnica281,63 din/l
−16%DUEL OMEKSIVAC AURORA BOREALIS 1,6L
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
- Fortuna Market399,99
+12 prodavnica212,44 din/l
−31%DUEL COMPACT JORGOVAN 3KG
- Idea%450,00
- Mercator%450,00
- Roda%450,00
+11 prodavnica150,00 din/kg
DUEL OMEKSIVAC BLUE DIAMOND 1.6L
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l














