Cene → Alkoholna pića → Vino Graševina 0,75 l Coka

Vino Graševina 0,75 l Coka
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 8600102938212
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
533,32 din/l
Najskuplje je 489,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din533,32 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta419,00 din558,67 din/l+19,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta439,99 din586,65 din/l+40,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad449,99 din599,99 din/l+50,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta489,99 din653,32 din/l+90,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 399,99 | 444,99 |
| 19.09.2026. | 399,99 | 444,99 |
| 01.09.2026. | 379,99 | 444,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO GRASEVINA VINOPRODUKT COKA 0.75LCash & Carry Plus
- Vino Grasevina Vinoprodukt Coka 0.75lMega Maxi
- VINO GRASEVINA 0.75L COKAPrima
- COKA GRASEVINA 0.75LSoulfood
- VINO GRAŠEVINA 0.75L VINARIJA ČOKASuper Vero
- VINO GRASEVINA 0.75l COKATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−46 % po lVino Graševina 1 l Vinarija Čoka
- Šumadija Market290,00
- Luki333,00
- Trlić339,99
+11 prodavnica290,00 din/l- −59 % po l
Vino Graševina 1 l Vino Župa
- Transkom 94219,00
- Trlić219,00
- Sunce (Qvattro)219,99
+2 prodavnice219,00 din/l - −58 % po l
Vino Graševina Brik 1/1 Župa
- Šumadija Market225,00
- Sunce (Qvattro)239,99
225,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l










