Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → NAEKS 0.2L JAGODA DOJPAK
NAEKS 0.2L JAGODA DOJPAK
Pakovanje 200 ml 7 prodavnica Barkod 8600102663985
26,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
134,50 din/l
Najskuplje je 34,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
26,90 din134,50 din/l
-
ZAM25 radnji u 9 mesta29,90 din149,50 din/l+3,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 29,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik29,99 din149,95 din/l+3,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3329,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4929,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 629,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/529,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb29,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3829,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 729,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2629,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4329,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1029,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1529,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb29,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-229,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb29,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6829,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3629,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2529,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 629,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9929,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29629,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb29,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta30,00 din150,00 din/l+3,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta30,00 din150,00 din/l+3,10 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta31,00 din155,00 din/l+4,10 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta34,99 din174,95 din/l+8,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 26,90 | 30,00 |
| 01.09.2026. | 26,90 | 30,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAEKS 0.2 JAG.TIGRIC DOJPAKAleksandrović
- TIGRIC JAGODA NA EKS 0,200ML DOJPAKEuro Ša M
- Jagoda Naeks dojpak 0.2lMere
- DOYPAK TIGRIC JAGODA 0,2L"BAHUS"Morava
- NAEKS 0.2L JAGODA DOJPAKSoulfood
- Sok jagoda Na eks dojpak 0200 Bahus 30Trnava Promet
- NAEKS 0,2L DOJP.TIGRIC JAGODAZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

NAEKS 2L MULTIVITAMIN
- Mere119,90
- Aleksandrović119,99
- RIČ119,99
+15 prodavnica59,95 din/l
−19%NAEKS COKIC JABUKA SA CASOM 330ML
- Trnava Promet117,00
- Maxi%119,99
- Mega Maxi%119,99
+13 prodavnica354,55 din/lNAEKS COKIC SUNDER BOB MULTIVITAMIN 330ML
- Trlić139,90
- Fortuna Market139,99
- Euro Ša M144,00
+8 prodavnica423,94 din/lNAEKS 0.2L JABUKA DOJPAK
- Mere26,90
- Euro Ša M29,00
- ZAM29,90
+7 prodavnica134,50 din/lNAEKS 0.2L NARANDZA DOJPAK
- Mere26,90
- Euro Ša M29,00
- Aleksandrović29,99
+6 prodavnica134,50 din/lNAEKS 0,2L DOJP.TIGRIC ANANAS
- Mere26,90
- Euro Ša M29,00
- ZAM29,90
+3 prodavnice134,50 din/lNAEKS 0.2L BOROVNICA DOJPAK
- Mere26,90
- Euro Ša M29,00
- Aleksandrović29,99
+3 prodavnice134,50 din/lNaEks citrus 2l #6 *Bahus*gaz.(limun gaz.)
- Aleksandrović114,99
- RIČ119,99
- Euro Ša M120,00
+1 prodavnica57,50 din/l




