Cene → Hrana za kućne ljubimce → NOBLE HRANA ZA MACKE RIBA 1KG
NOBLE HRANA ZA MACKE RIBA 1KG
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 5999569661454
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor
299,99 din/kg
Najskuplje je 329,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,99 din299,99 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta329,99 din329,99 din/kg+30,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 299,99 | 314,99 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 314,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NOBLE SUVA HR.ZA MACKE 1KG -RIBAAleksandrović
- NOBLE HRANA ZA MACKE RIBA 1KGSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −60 % po kg
MOKRA HRANA ZA PSE NOBLE PILETINA 1240 GR
- Luki149,00
- Aleksandrović219,99
- Euro Ša M235,00
120,16 din/kg - −42 % po kg
MOKRA HRANA ZA PSE NOBLE DIVLJAC 1240G
- Euro Ša M217,00
- Aleksandrović219,99
175,00 din/kg - −37 % po kg
MOKRA HRANA ZA PSE NOBLE GOVEDINA 1240 GR
- Euro Ša M235,00
- Aleksandrović249,99
- Luki299,00
189,52 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

NOBLE HRANA ZA MACKE PILETINA 415GR
- Luki69,00
- Aleksandrović109,99
- Euro Ša M111,00
+1 prodavnica166,27 din/kgNOBLE HRANA ZA PSE DIVLJAC 415GR
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M111,00
- Soulfood119,99
240,94 din/kgNOBLE HRANA ZA PSE GOVEDINA 415GR
- Aleksandrović99,99
- Europrom119,90
- Soulfood119,99
240,94 din/kgNOBLE HRANA ZA MACKE GOVEDINA 415GR
- Aleksandrović109,99
- Soulfood129,99
265,04 din/kg


