Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Schweppes Purple 1 l PET

Schweppes Purple 1 l PET
Pakovanje 1 l 10 prodavnica Barkod 5449000338419
49,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
49,00 din/l
Najskuplje je 117,97 din, +141% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,00 din49,00 din/l
-
Čutura39 radnji u 17 mesta99,99 din99,99 din/l+50,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta114,99 din114,99 din/l+65,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu114,99 din114,99 din/l+65,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta115,00 din115,00 din/l+66,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta115,99 din115,99 din/l+66,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd117,22 din117,22 din/l+68,22 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta117,22 din117,22 din/l+68,22 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta117,22 din117,22 din/l+68,22 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta117,97 din117,97 din/l+68,97 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 49,00 | 115,00 |
| 01.09.2026. | 49,00 | 115,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SCHW. PURPLE 1LAleksandrović
- SOK SCHWEPPES PURPLE 1L PETBB Trade, Čutura, Idea, Mercator
- SCHW PURPLE MERSEuro Ša M
- SCHWEPPES PURPLE MERS 1LLuki
- Schweppes purple 1l #12RIČ
- SCHWEPPES PURPLE 1L PETSoulfood, Trlić
- SCHW.PURPLE 1L 12#Transkom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Schweppes Bitter Lemon 1,5 l
- Cash & Carry Plus142,99
- Trnava Promet143,00
- Lidl147,99
+34 prodavnice95,33 din/l
−10%Schweppes Bitter Lemon 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%89,99
- Profi90,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−20%Schweppes Bitter Lemon 0,33 l
- Morava%68,00
- Cash & Carry Plus72,99
- Lidl76,99
+30 prodavnica206,06 din/l
−19%Schweppes Tonic Water 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+30 prodavnica95,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
−12%Schweppes Tonic Water 0,33 l
- VP Dima60,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica181,82 din/l
−19%Schweppes Tangerine 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Šumadija Market129,90
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+24 prodavnice99,99 din/l
−4%Schweppes Pink Grapefruit 1,25 l PET
- Aleksandrović119,99
- Šumadija Market129,90
- Transkom 94139,00
+22 prodavnice95,99 din/l







