Cene → Kućna hemija → Ariel Prasak MS 2 kg

Ariel Prasak MS 2 kg
Pakovanje 2 kg 5 prodavnica Barkod 5413149260245
999,90 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
499,95 din/kg
Najskuplje je 1.129,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
999,90 din499,95 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.009,99 din505,00 din/kg+10,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.050,32 din525,16 din/kg+50,42 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta1.097,42 din548,71 din/kg+97,52 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.129,99 din565,00 din/kg+130,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 554,00 | 1.050,32 |
| 01.09.2026. | 554,00 | 1.050,32 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DETERdžENT ZA VES ARIEL M OUNTAIN SPRING 2KGAroma, City
- DET ARIEL MOUNT SPRING 2KGBB Trade
- ARIEL MS 2KGEuro Ša M
- ARIEL M-ZIM 5 MOU.SPR.2KGPrima
- DET.ARIEL 2/1 MOUNTAIN SPRING COMPACTSenta Promet
- ARIEL PRASAK MS 2KGSoulfood
- ARIEL 2kg COMPACT MOUNTAIN SPRINGTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+24 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Transkom 94975,00
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
+12 prodavnica375,00 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+11 prodavnica39,99 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+11 prodavnica843,59 din/kg
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deter.
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- BB Trade%1.199,99
+10 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Transkom 94599,00
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
+9 prodavnica599,00 din/l
Ariel 2,25 kg MS 30w
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+8 prodavnica200,00 din/kg












