Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan Belino Mini 185 g Kakao

Kroasan Belino Mini 185 g Kakao
Pakovanje 185 g 3 prodavnice Barkod 5301000230127
180,00 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
972,97 din/kg
Najskuplje je 239,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
180,00 din972,97 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta227,00 din1.227,03 din/kg+47,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta239,99 din1.297,24 din/kg+59,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 180,00 | 226,50 |
| 19.09.2026. | 180,00 | 226,50 |
| 01.09.2026. | 194,99 | 226,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROASAN BELINO MINI 185G KAKAOAroma, City
- KROASAN BELINO MINI 185grCash & Carry Plus
- KOZMETIK BELINO MINI KAKAO 185GSoulfood
- DAILY MINI BELINO KAKAO 185GRVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−43 % po kgKroasan Mini Pai Malina KDV 180 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Aman114,99
- Transkom 94115,00
+6 prodavnica555,50 din/kg
−36 % po kgElmas Kroasan Kakao Vanila 160 g
- VP Dima99,00
- Aleksandrović99,99
- Aman109,99
+1 prodavnica618,75 din/kg
−36 % po kgElmas Kroasan Kakao 160 g
- VP Dima99,00
- Aleksandrović99,99
- Aman109,99
+1 prodavnica618,75 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica818,09 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Prima%69,90
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−31%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 prodavnica1.433,17 din/kg













