Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Coca Cola Zero 0.33 Limenka Sleek

Coca Cola Zero 0.33 Limenka Sleek
Pakovanje 330 ml 6 prodavnica Barkod 5000112620498
77,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
236,33 din/l
Najskuplje je 89,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
77,99 din236,33 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta79,90 din242,12 din/l+1,91 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 79,99 - 89,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Kladovo, Radujevac, Samarinovac79,99 din242,39 din/l+2,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3379,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4979,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 679,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/579,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3879,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 779,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2679,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4379,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1079,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1579,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb79,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-279,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb79,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6879,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3679,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2579,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 679,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9979,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29679,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb89,99 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 84,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac84,00 din254,55 din/l+6,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac84,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača84,00 din
- Beograd · Metro, Zemun84,00 din
- Kragujevac · Metro84,00 din
- Niš · Metro84,00 din
- Novi Sad · Metro84,00 din
- Palić · Metro84,00 din
- Požarevac · Metro84,00 din
- Šabac · Metro84,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta84,90 din257,27 din/l+6,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta89,99 din272,70 din/l+12,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 77,99 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 77,99 | 79,99 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 109,99 → 89,99 din -18%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOKA KOLA ZERO 0.33L LIMENKAAleksandrović
- SOK COCA COLA ZERO 0.33L LIM.Leon
- 0.33L COCA COLA SOK GAZ ZERO-STAND.-VAR.Metro
- SOK COCA COLA ZERO 0.33 LIM.Senta Promet
- COCA COLA ZERO 0.33 LIMENKA SLEEKSoulfood
- COCA COLA 0,33L ZEROTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −15 % po l
Sok Coca Cola Zero Limenka 0,25 l
- Gomex%49,99
- Cash & Carry Plus52,08
- Transkom 9459,00
199,96 din/l
−37 % po lCoca Cola Zero Limun 0,5 l
- Transkom 9475,00
- BB Trade84,78
- Aroma85,60
+2 prodavnice150,00 din/l
−36 % po lCoca Cola 0,33 l Zero Limun
- Morava49,99
- VUM74,00
- Aleksandrović74,99
+9 prodavnica151,48 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%Coca-Cola Zero 0,5 l
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex%84,99
- Lidl84,99
+35 prodavnica159,98 din/l
−26%Coca-Cola 1 l
- Aroma%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
+34 prodavnice99,99 din/l
−11%Coca-Cola 2x1,5 l Sjajna Ponuda
- Gomex%249,99
- Cash & Carry Plus254,99
- RIČ254,99
+34 prodavnice83,33 din/l
−26%Coca-Cola Zero 1 l
- Aroma%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura99,99
+33 prodavnice99,99 din/l
−8%Coca-Cola 2 l
- Gomex%164,99
- Cash & Carry Plus166,99
- Lidl174,99
+32 prodavnice82,50 din/l
Coca Cola Lime 0,5 l
- Aleksandrović69,99
- Čutura74,99
- Cash & Carry Plus79,99
+29 prodavnica139,98 din/l
Coca-Cola Zero 2 l
- Cash & Carry Plus166,99
- Lidl174,99
- Super Vero184,99
+27 prodavnica83,50 din/l
−16%Coca-Cola Lime 0,33 l
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus68,99
- Profi77,99
+27 prodavnica181,79 din/l










