Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PUDDIS VANILA 4X125G
PUDDIS VANILA 4X125G
Pakovanje 500 g 1 prodavnica Barkod 4067517003814
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Soulfood, na akciji do 08.10.
519,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,99 din299,99 din519,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%PUDDIS COKOLADA 4X125G
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%63,99
- RIČ69,99
+18 prodavnica479,92 din/kg
−19%PUDDIS COKOLADA 4x125g
- Europrom%64,90
- Gomex70,12
- Aleksandrović74,99
+3 prodavnice519,20 din/kg
−19%PUDDIS VANILA 125g
- Europrom%64,90
- Metalac Market75,00
- Transkom 9475,00
+1 prodavnica519,20 din/kg
PUDDIS UKUS VAN-COKOLADA 125g
- Aleksandrović74,99
- Trlić79,99
599,92 din/kg








