Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → FRUCTAL DVOJNI C 1L TPA

FRUCTAL DVOJNI C 1L TPA
Pakovanje 1 l 5 prodavnica Barkod 3838945031936
154,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
154,00 din/l
Najskuplje je 175,00 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
154,00 din154,00 din/l
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta155,44 din155,44 din/l+1,44 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta169,99 din169,99 din/l+15,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din169,99 din/l+15,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta175,00 din175,00 din/l+21,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 154,00 | 169,99 |
| 01.09.2026. | 154,00 | 169,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- IML.SOK FRUCTAL DV.C 1L TPAMikromarket
- FRUCTAL DVOJNI C 1L TPASoulfood, VP Dima
- Fructal dvojni C 1l brikŠumadija Market
- FRUCTAL DVOJNI C 1LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

FRUCTAL DVOJNI C 0.25L LIM
- Cash & Carry Plus68,99
- Mikromarket72,54
- Šumadija Market75,00
+2 prodavnice275,96 din/l
FRUCTAL SOK DVOJNI C 200ML 1/27
- Šumadija Market51,00
- Mikromarket51,79
- Trlić54,99
+2 prodavnice255,00 din/l
FRUCTAL JAGODA 0.25
- Euro Ša M83,00
- Šumadija Market83,00
- Fortuna Market84,99
+1 prodavnica332,00 din/lFRUCTAL 1.5L JABUKA PET
- Cash & Carry Plus99,99
- VUM109,90
- Sunce (Qvattro)129,99
66,66 din/lFRUCTAL 2l BRESKVA
- Euro Ša M181,00
- Trlić189,00
- Prima226,50
90,50 din/l





