Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Fanta Orange 0,25 l Pov.Boca

Fanta Orange 0,25 l Pov.Boca
Pakovanje 250 ml 13 prodavnica Barkod 0000040822419
59,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
239,60 din/l
Najskuplje je 109,99 din, +84% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,90 din239,60 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula84,99 din339,96 din/l+25,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta89,00 din356,00 din/l+29,10 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta94,00 din376,00 din/l+34,10 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta94,90 din379,60 din/l+35,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta95,00 din380,00 din/l+35,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta101,00 din404,00 din/l+41,10 din
-
MercatorRadnje: Beograd104,99 din419,96 din/l+45,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta104,99 din419,96 din/l+45,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta107,99 din431,96 din/l+48,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din436,00 din/l+49,10 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta109,99 din439,96 din/l+50,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta109,99 din439,96 din/l+50,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 59,90 | 101,00 |
| 01.09.2026. | 59,90 | 101,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK FANTA ORANGE 0.25L STAKLOCash & Carry Plus
- FANTA NARANDZA 0.25Euro Ša M
- SOK FANTA ORANGE 0,25L SP COCA COLAIdea, Mercator, Roda
- 0.25L FANTA SOK GAZ STAKLO-STAND.-VAR.Metro
- SOK FANTA 0.25L STAKLOMikromarket
- SOK FANTA ORANGE 0.25 POV.BOCA G-24Senta Promet
- FANTA ORANGE 0.25L POV.BOCASoulfood
- FANTA NARANDZA 0.250 24#Transkom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Fanta Orange 1 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Univerexport%109,99
+32 prodavnice99,99 din/l
−10%Fanta Orange Zero 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
- Transkom 94149,90
+29 prodavnica89,99 din/l
−20%Fanta Orange 0,33 l
- Morava%68,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus70,99
+27 prodavnica206,06 din/l
−11%Fanta Orange Zero 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus79,99
- Morava83,00
- Gomex%84,99
+26 prodavnica159,98 din/l
Fanta Grape 1,5 l
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus135,99
- Transkom 94149,00
+26 prodavnica86,66 din/l
Fanta Orange 0,5 l
- Cash & Carry Plus79,99
- Lidl84,99
- Profi88,49
+25 prodavnica159,98 din/l
Fanta Orange 2 l
- Lidl174,99
- Trnava Promet187,00
- Aleksandrović189,99
+24 prodavnice87,50 din/l
Fanta Shokata 0,5 l
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet89,00
- Transkom 9489,90
+23 prodavnice159,98 din/l





