Cene → Sveže i prerađeno meso → Mesokombinat Dimljna Pileća Prsa
Mesokombinat Dimljna Pileća Prsa
2 prodavnice Barkod 0000002703157
869,99 din
najjeftinije u prodavnici Soulfood
Najskuplje je 969,00 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
869,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta969,00 din+99,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 869,99 | 919,50 |
| 01.09.2026. | 869,99 | 919,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MESKOM DIM.PILECA PRSA RFLuki
- MESOKOMBINAT DIMLJNA PILECA PRSASoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −21%
Mesokombinat Salamica 300 g
- Prima%99,90
- VUM107,99
- RIČ109,99
+8 prodavnica333,00 din/kg - −21%
Mesokombinat Ćureća Salamica 300 g
- VUM107,99
- Sunce (Qvattro)%109,99
- Morava114,00
+6 prodavnica359,97 din/kg - −23%
Mesokombinat Pileća Viršla 500 g
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg Mesokombinat Mini Pileća Ekstra 350 g
- Soulfood149,99
- Luki159,00
- Senta Promet159,99
428,54 din/kgMesokombinat Kulen Vakum Rinfuz
- Soulfood999,99
- Sunce (Qvattro)1.099,99





