Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CVET PAMUKA FROSCH 750ML

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CVET PAMUKA FROSCH 750ML
Pakovanje 750 ml 10 prodavnica Barkod 4009175193612
229,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
306,53 din/l
Najskuplje je 449,99 din, +96% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
229,90 din306,53 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-289,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15224,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68229,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36269,90 din
-
235,00 din279,00 din313,33 din/l+5,10 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd259,00 din345,33 din/l+29,10 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta260,00 din346,67 din/l+30,10 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta289,99 din386,65 din/l+60,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 305,70 – 324,80 din310,47 din413,96 din/l+80,57 din
-
MercatorRadnje: Beograd369,99 din493,32 din/l+140,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta369,99 din493,32 din/l+140,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta369,99 din493,32 din/l+140,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta449,99 din599,99 din/l+220,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 229,90 | 300,23 |
| 26.09.2026. | 229,90 | 300,23 |
| 01.09.2026. | 229,90 | 310,47 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Frosch Textile Softener Cotton Blossom 750 MlAksa
- FROSH OMEKS.750ML CVET PAMUKAAleksandrović
- OMEKSIVAC ZA VES FROSCH S OFTENER CVET PAMUKA 750MLAroma, City
- OM FROSCH SOFT CVET PAM 750ML WEIdea, Mercator, Roda
- Frosch Softener Cotton Flowers 750MlMega Maxi
- FROSH OMKS.COT 750MLŠumadija Market
- *Omeksivac FROSCH 750ml Cotton BlossomTrnava Promet
- OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CVET PAMUKA FROSCH 750MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l












