Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED ČAŠA OREO 425ML

SLADOLED ČAŠA OREO 425ML
Pakovanje 425 ml 14 prodavnica Barkod 4007993035916
674,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.588,21 din/l
Najskuplje je 849,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
674,99 din1.588,21 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad701,99 din1.651,74 din/l+27,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta749,00 din1.762,35 din/l+74,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta749,00 din1.762,35 din/l+74,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta749,00 din1.762,35 din/l+74,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta749,00 din1.762,35 din/l+74,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta749,97 din1.764,64 din/l+74,98 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta749,99 din1.764,68 din/l+75,00 din
-
749,99 din1.764,68 din/l+75,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta749,99 din1.764,68 din/l+75,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu750,00 din1.764,71 din/l+75,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 766,99 – 794,99 din794,99 din1.870,56 din/l+120,00 din
-
849,99 din1.999,98 din/l+175,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta849,99 din1.999,98 din/l+175,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 674,99 | 749,49 |
| 01.09.2026. | 674,99 | 749,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED OREO 425ML TUBAman
- SLADOLED OREO CASA 425MLAroma, City
- SL OREO 287GRBB Trade
- SLADOLED OREO TUB 425mlCash & Carry Plus
- Sladoled OreoTub 425mlMaxi Online, Mega Maxi
- Oreo Tub 425ml *10768RIČ
- SLADOLED OREO TUB 425MLSuper Vero, ZAM
- OREO TUB 425MLTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−42 % po lSLADOLED ČAŠA MACHO CHOCO ORANGE FRIKOM 370ML
- Cash & Carry Plus339,99
- Aroma374,00
- City374,00
+13 prodavnica918,89 din/l
−34 % po lSLADOLED ČAŠA PLAZMA FRIKOM 450ML
- Sunce (Qvattro)%469,99
- Aleksandrović549,00
- Europrom549,00
+11 prodavnica1.044,42 din/l
−31 % po lSLADOLED ČAŠA PLAZMA FRIKOM 450ML
- Cash & Carry Plus489,96
- Univerexport%499,99
- Medius511,99
+19 prodavnica1.088,80 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Idea%499,99
+36 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+36 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)74,99
+35 prodavnica816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
SLADOLED SENDVIČ PLAZMA FRIKOM 129ML
- Luki100,00
- Aksa130,00
- Sunce (Qvattro)149,99
+34 prodavnice775,19 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+34 prodavnice311,88 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Aksa200,00
+34 prodavnice781,25 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Idea%549,99
- Mercator%549,99
+34 prodavnice315,15 din/l









