Cene → Smrznuti proizvodi → Sladoled Multipack Štapić Oreo 540 ml

Sladoled Multipack Štapić Oreo 540 ml
Pakovanje 540 ml 5 prodavnica Barkod 4007993034971
1.349,07 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.498,28 din/l
Najskuplje je 1.539,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.349,07 din2.498,28 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.349,07 din2.498,28 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.349,07 din2.498,28 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.449,99 din2.685,17 din/l+100,92 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.483,99 – 1.539,99 din1.539,99 din2.851,83 din/l+190,92 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.349,07 | 1.349,07 |
| 01.09.2026. | 1.349,07 | 1.349,07 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED OREO STICKS MULTIPACK 6X90MLAroma, City
- SLADOLED OREO STICK ХХL 6X90MLIdea, Mercator, Roda
- SLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ OREO 540MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lSladoled Multipack Štapić Kesten Frikom 360 ml
- Sunce (Qvattro)%349,99
- Senta Promet489,99
- Medius499,00
+9 prodavnica972,19 din/l
−51 % po lSladoled Multipack Štapić Macho Frikom 450 ml
- Aman%549,99
- Idea · Mercator · Roda%579,99
- Lidl599,99
+27 prodavnica1.222,20 din/l
−48 % po lSladoled Multipack Štapić Nesquik 387 ml
- Fortuna Market499,99
- Cash & Carry Plus809,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi842,00
+8 prodavnica1.291,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Sladoled Štapić Macho Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−29%Sladoled Quattro Čokolada Frikom 1650 ml
- Aman%499,99
- Šumadija Market539,90
- Lidl599,99
+34 prodavnice303,02 din/l
−10%Sladoled Štapić Kapri Frikom 70 ml
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%Sladoled Štapić Macho Bela Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−10%Sladoled Kornet King Čokolada Vanila Frikom 160 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%Sladoled Quattro Nostalgy Frikom 1600 ml
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−21%Sladoled Quattro Pistaći Frikom 1650 ml
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice333,33 din/l
−29%Sladoled Quattro Plazma Frikom 1500 ml
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l














