Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE CREME SOFT NIVEA 650ML
GEL ZA TUŠIRANJE CREME SOFT NIVEA 650ML
Pakovanje 650 ml 5 prodavnica Barkod 4005900694812
389,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
599,98 din/l
Najskuplje je 464,97 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
389,99 din599,98 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta399,99 din615,37 din/l+10,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta448,50 din690,00 din/l+58,51 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta449,90 din692,15 din/l+59,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta464,97 din715,34 din/l+74,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 389,99 | 448,50 |
| 01.09.2026. | 389,99 | 448,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KUPKA NIVEA 650ML CREAM SOFTBB Trade, Senta Promet
- NIVEA GEL CREME SOFT 650ml Z-812Europrom
- NIVEA 650ml SG CREME SOFTSunce (Qvattro)
- GEL ZA TUŠIRANJE CREME SOFT NIVEA 650MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−29%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
+27 prodavnica719,96 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+22 prodavnice749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−18%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−7%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l











